San Diago Cowboys
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
San Diago Cowboys

iyi, kötü ve çirkin...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bar masaları

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Bendita Porcherot
Bar Sahibi
Bendita Porcherot

Bar masaları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Bar masaları   Bar masaları - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 18, 2008 10:06 am

"Bana saldırmak mı?" diye şaşırarak ve biraz da alay ederek sordu Bendita. "Kim bana neden saldırsın!!! Ayrıca kendimi korumayı iyi bilirim bayım. Sıradan, güçsüz ve başkalarına muhtaç kadınlara benzemem ben." diye devam etti. Bu adam onu küçük mü görüyordu.? Ne sanıyordu onu?? Güçsüz biri olsa hangi cesaretle San Diego'da bar sahipliği yapabilirdi ki!!!
James Eastwood
Haydut
James Eastwood

MesajKonu: Geri: Bar masaları   Bar masaları - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 18, 2008 10:10 am

James kıza dedi ki:"Belli olmaz, çünkü bundan 1 yıl önce sizin gibi genç ve güzel bir bayan tam burada bar sahipliği yapıyordu. Sonra buranın eski haydutlarından Micheal West o kıza ilk başta zorla işkence çektirdi. Kız adamın bacağına bir vurduğunda adam kızı tam kafasından vurup öldürdü."dedi ve birasını içmeye devam etti.
https://sandiagocowboys.yetkin-forum.com
Bendita Porcherot
Bar Sahibi
Bendita Porcherot

MesajKonu: Geri: Bar masaları   Bar masaları - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 18, 2008 10:14 am

Bendita şaşırmıştı. Heyecan gerçekten başlamak üzere gibiydi. "Anladımm..." diye mırıldandı yavaşça. "Peki o kız daha akıllıca davranıp, (eliyle göstererek) şöyyle, adamın kafasının tam ortasına vursaydı, sizin anlattığınız bu hikaye daha farklı olmaz mıydı?"dedi.
James Eastwood
Haydut
James Eastwood

MesajKonu: Geri: Bar masaları   Bar masaları - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 18, 2008 10:16 am

James biraz kızmıştı ve:"Kız ne yapabilirdi ki, adam psikopat bir hayduttu. O benim kardeşimi de öldürmüştü. sonra bende onu tam bu barda öldürmüştüm." dedi ve James kızı korkutmaya devam etmedi.
Bendita Porcherot
Bar Sahibi
Bendita Porcherot

MesajKonu: Geri: Bar masaları   Bar masaları - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 18, 2008 10:19 am

"Bir türlü çıkmayan o kan lekelerin sebebi anlaşıldı..." diye adamın anlamayacağı şekilde mırıldandı Bendita. "Beni korkutmaya çalışıyorsanız boşuna uğraşmayın bayım. Ben böyle maceraları severim. Kolay kolay korkmam ve pes etmem. Bu benim kanımda vardır. "
James Eastwood
Haydut
James Eastwood

MesajKonu: Geri: Bar masaları   Bar masaları - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 18, 2008 10:22 am

James şaşırarak:"Ben zaten sizi korkutmaya çalışmıyorum, sadece uyarıyorum."dedi ve merak edip sordu "Acaba sen kimin kızısın, baban kim, belki tanırım." dedi.
Bendita Porcherot
Bar Sahibi
Bendita Porcherot

MesajKonu: Geri: Bar masaları   Bar masaları - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 18, 2008 10:27 am

"Hıh..." diye hafifçe güldü Bendita. "Babamı ben bile tanımıyorum bayım. Benim bir tek ailem oldu, o da büyükbabamdı. O öldükten sonra buraya taşındım. San Diago'ya, 'Haydutların, şeriflerin, gezginlerin ve maceranın ülkesi'ne. En azından büyükbabam böyle anlatmıştı bana, ama şimdiye kadar pek bir macera göremedim..." dedi.
James Eastwood
Haydut
James Eastwood

MesajKonu: Geri: Bar masaları   Bar masaları - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 18, 2008 10:30 am

James üzülerek:"Benim gitmem gerkiyor, çünkü bir kaç işim var" diyerek bardan çıktı.
Bendita Porcherot
Bar Sahibi
Bendita Porcherot

MesajKonu: Geri: Bar masaları   Bar masaları - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 18, 2008 10:32 am

"Afiyet olsun!!!!" diye sinirlenerek mırıldandı Bendita. Hayır, büyükbabasının anlattığı o 'San Diago' hikayelerinin hiçbiri gerçek değildi. Artık buna emindi.
Parker West
At Çiftliğinin Sahibi
Parker West

MesajKonu: Geri: Bar masaları   Bar masaları - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 01, 2008 4:40 am

Parker içeri girdi. İçerde sadece 1 kişi vardı. O kişiyide tanımıyordu. Masanın birine oturdu ve kıza bakıp garson! diye bağırdı.

Bar masaları
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2